بازیابی رمز دستگاه

درخواست ریست پسورد

ریست پسورد دوربین مداربسته

کاربران عزیز لطفا برای بازیابی رمز دستگاه DVR خود؛
۱- از منوی Login دستگاه خود عکس بگیرید و آن را شبیه به عکس بالا از طریق واتس آپ برای ما ارسال کنید. توجه کنید که حتما تاریخ و ساعت دستگاه در عکس مشخص باشد. عکس ارسالی شما از منوی Login باید آنلاین باشد و در همان زمان ارسال عکس گرفته شده باشد.
۲- ما عکس و درخواست شما را بررسی می‌کنیم و در صورتی‌که رمز دستگاه قابل بازیابی باشد، از طریق پیامک مرحله بعدی را به شما اطلاع می‌دهیم.
۳- هزینه بازیابی رمز دستگاه، مبلغ ۵۰ هزار تومان است. لطفا بعد از دریافت پیامک تایید، این مبلغ را به شماره کارت 5022291088104359 به نام خانم «تبسم منشور» واریز کنید. توجه کنید رمز ساخته شده یکبار مصرف بوده و پس از ۱۵ دقیقه غیر فعال خواهدشد. در صورت غیر فعال شدن جهت دریافت رمز جدید مجدداً باید مبلغ ۵۰ هزار تومان واریز شود.
۴- فیش واریز خود را برای ما در واتس آپ ارسال کنید. رمز جدید برای شما پیامک خواهد شد.
۵- پس از وارد کردن رمز جدید، بدون پاک شدن فیلم‌ها، تنظیمات دستگاه ریست می‌شود و دستگاه بدون رمز خواهد شد. اکنون شما می‌توانید وارد تنظیمات دستگاه شوید و رمز دل‌خواه خود را تعریف کنید.
۶- در صورتی‌که در هر یک از مراحل سوال داشتید، می‌توانید با واحد خدمات پس از فروش اورجینال بازار شماره همراه 09101987102 تماس بگیرید.

بازخوردها